loader

Priza de putere Ax transmisie pentru cutie de viteze ZF Traxon 12TX

  • Cod produs: ZF Traxon 12TX
  • Disponibilitate: În Stoc

overview

Priza de putere Ax transmisie pentru cutie de viteze ZF Traxon 12TX Priza de putere PTO Kit ZF TraXon (NH1/C) Kit complet (Ax/ arbore antrenare , kit montaj, garnitura etansare) Producator :Hydrocar Symbol :601K6940000 Coduri OM, AM: 601K6940000




Priza de putere Ax transmisie pentru cutie de viteze ZF Traxon 12TX

Priza de putere Ax transmisie pentru cutie de viteze ZF Traxon 12TX

Priza de putere PTO Kit ZF TraXon (NH1/C)


Kit complet (Ax/ arbore antrenare , kit montaj, garnitura etansare)


Producator :Hydrocar

Symbol :601K6940000

Coduri OM, AM:

601K6940000

Part no1540444

Man. partnr.15490301412

HYVA: 021314049

093-010-80113/ 601K6940000/ 09301066013

Ref. Code Description Qty 1 00701004000 #Seeger 45E UNI 7435 1 2 01001016000 #CUSCINETTO 6009/C3 1 3 12901582000 #GUARNIZIONE 1 4 10701581000 #PIASTRA PER CAMBI ZF TRAXON 1 5 11305617000 #ALBERO INNESTO CAMBIO 1 6 00702044000 #SEEGER 75I UNI 7437 17 00401074000 #RONDELLA PIANA 10 UNI 6592 2 8 00101033000 #VITE TE M10X40 UNI 5739 2 9 00802457000 #O-RING 84X3 VITON 1 10 00101259000 #VITE TE M12X40 CL RES 10.9 5 11 12702602000 #RONDELLA PIANA SPECIALE 51 515-007-01715 FLANGIA PTO-CAMBIO ZF “TRAXON” / FLANGE 1 2 115-006-00117 TAPPO CIECO ACCIAIO TCE 1/4” DIN 908 / PLUG 1 3 116-009-00158 RONDELLA ALLUMINIO 13,5X18X1,5 (1/4”) / WASHER 1 4 521-000-00890 ALBERO CORREDO Z14 L272-ZF16AS2200+INT / QUILL SHAFT 1 5 507-001-01272 GUARNIZIONE PTO-CMB ZF TRAXON / GASKET 1 6 501-002-00425 ANELLO SEEGER 45 E UNI 7435 / SEEGER 1 7 512-000-00068 ANELLO FERMA CUSCINETTO / RING 1 8 501-007-50126 RONDELLA NORD-LOCK x M12 DELTA PROTEKT / NORD-LOCK WASHER 5 9 502-005-00073 VITE TE M12x40 UNI EN 24017 / SCREW 5 10 504-010-00018 TAPPO CONICO 1/16-27 PTF LEVEL SEAL / CONICAL PLUG 1 11 507-001-00077 GUARNIZIONE FINESTRA ISO 7707 ø68 / GASKET 1 12 506-006-02050 GUARNIZIONE O-R 2050 (1.78 x 12.42) FKM/FPM / GASKET 1 13 506-006-02100 GUARNIZIONE O-R 2100 (1.78 x 25.12) FKM/FPM / GASKET 1 14 506-006-84030 GUARNIZIONE O-R-M 0840-30 (3 x 84) FKM/FPM / GASKET 1 15 501-001-00695 ANL.SEG.NRM.75 I / SEEGER 1 16 510-001-45755 CUSCINETTO A SFERE 45x75x16 EUR. 6009 / BALL BEARING 1


Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Produse asemănătoare

Este interziza copierea, distribuirea, publicarea, transferul catre terte parti, modificarea si/sau altfel alterarea, utilizarea, legarea la, expunerea, includerea oricarui continut in orice alt context decat cel original intentionat de S.C. HYDRAULIC TRAILER S.R.L., includerea oricarui continut in afara site-ului, indepartarea insemnelor care semnifica dreptul de autor al S.C. HYDRAULIC TRAILER S.R.L. asupra continutului precum si participarea la transferul, vanzarea, distributia unor materiale realizate prin reproducerea, modificarea sau afisarea continutului, decat cu acordul scris expres al S.C. HYDRAULIC TRAILER S.R.L.

S.C Hydraulic Trailer S.R.L. © 2024